Új hozzászólás Aktív témák

  • djapor96

    őstag

    Sziasztok, segítségetekre lenne szükségem.

    Van egy Lenovo Vibe X2 -m. Korábban elmentek az imei-ek rajta. Mivel 1 simmel volt használva, csak a sim1 imei lett visszaállítva, "AT +EGMR...." parancssal. Én most szeretném a 2. simet is használni. A *#06# -el megnézve a sim1 rendben van a sim2 "invalid" feliratú.

    Beléptem engineer mód-ba, de nem akarja az "AT +" kódot elfogadni. "at command failed to send" hibaüzenet dob.
    Egyébként az ismert tárcsázó kódokra nem reagál (kivéve a *#06#).Az engineer módba is külön progival tudok bejutni.

    Próbálkoztam a MauiMETA tools-al is, de nem sikerül összekapcsolódni a telefonnal....

    Egy ZOPO fórumon azt olvastam, hogy azokban az esetekben, amikor így elmennek a kódok, akkor egy 100% reset segít. (format + telepítés)... SP flash tools-szal ezt megcsinálhatom?

    [ Szerkesztve ]

    Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

Új hozzászólás Aktív témák