Keresés

Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Oldman2 #48767 üzenetére

    Milyen az akkufogyasztás? Nekem még nem volt idom nagyon foglalkozni vele, tasker-t es llama-t nezegettem illetve letoltottem/kicsit tesztelgettem, de hosszabb tavon nem tudom, mennyire ertelmes es mennyire fogyaszt.

    Viszont tasker meg is szivatott: beallitottam, hogy 23:00-kor valtson repulo uzemmodra minden nap, egeszen reggel 5-ig. A hetvegerol teljesen megfeledkeztem,de nalam amugy is teljesen valtozo, meg a hetkoznap is. Na a lenyeg az, hogy nyilvan nem voltam elerheto, mivel lefutott a parancs - pedig szukseg lett volna ra, hogy elerheto legyek.

    A lenyeg, hogy ez elegge elgondolkoztatott ezeknek az automatizmusoknak a letjogosultsagan. Mivel az en eletritmusom nagyon valtozo, rajottem, hogy jobb, ha en szabalyozom inkabb a beallitasokat, programok helyett - igy legalabb mindent kezben tartok es nem kell ellenorizni, hogy nem fut-e valami task a hatterben (ez sokkal melosabb dolog, marmint emlekezni ra, hogy mik futnak, ahogy az en tapasztalatom mutatja, mint beallitani az adott pillanatban fontos dolgot).

    Ugyhogy egyelore megvagyok a programok nelkul, de figyelem a szokasaimat, hogy hol tudnanak ezek segiteni a mindennapokban.

  • scapegt

    senior tag

    válasz Oldman2 #48767 üzenetére

    Ha használod a Llamat, segítenél?
    Be van állítva, hogy 23h-tól tegye repülőre reggel 7-ig, viszont ha éppen wi-fizek, akkor azt is kikapcsolja azonnal. Próbáltam már beállítani, de nem megy...Segítenél? :F

Aktív témák