Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz fatal` #48392 üzenetére

    áhhááá! most akkor korán örültem, ezek szerint...(szokásom) :D egyébként nyilván olyasmi formában lesz majd elérhető, ahogy Te írtad...csak ők erre még lehet nem gondoltak :P

    egyébként kb. 2 perc alatt kaptam választ a support-tól (ezek szerint mindenkire legalább 1,5 ügyintéző jut google-éknál :D :P)
    na de a lényeg, hogy válaszként megnyugtattak, vissza fogom kapni a pénzem, mivel maga a tranzakció nem történt meg! a bank nem vett le pénzt, hiába jött ki az sms, csupán egy tranzakciós megbízás történt, melyet töröltek (fogalmam sincs miért :D)
    azt mondjuk nem tudom biztosan, hogy mind a két levétel után változatlan maradt e az egyenlegem. ahogy azt sem értem, miért vették le kétszer az összeget, ha egyszer törölve lett a tranzakció :D
    a minap "kinevetett" kollégától (aki ugyanígy járt) elnézést kérek, és egyet értünk...én is örülök, hogy mindezt egy 225 forintos app-al tapasztaltam meg...ha mondjuk valamelyik fizetős navi-val jártam volna így, már biztos földhöz is vágtam volna a telefon! :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Aktív témák