Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz twine #38912 üzenetére

    Erre egy friss, mai kis szösszenet. Ezer éve telepítettem az Endomondo -t. Be is regeltem. Ez egy sport app, már nem emlékszem, hogy mihez kellett volna (tán útvonalkövetéssel próbálkoztam), de teljesen használhatatlannak bizonyult. Nem tudom, mihez lett kitalálva, de se a heti tripla 20 -as dobásaimat nem tudtam bejegyezni, se a fogyasztást. Még összesítve sem, nemhogy szabályosan, italfajtánként. Viszont állandóan küldözgették a méleket, persze a legkilátástalanabb időpontokban, amikor egy tisztességes kocsmatöltelék még bőven józanodik. Ma megelégeltem és rákattintottam arra a "ha nem akar többet ilyen üzenetet..." gombra. Mondanom sem kell, hogy nem volt egyszerű a megfelelő helyre navigálni. De amit ott találtam! El nem tudnád képzelni, hogy milyen adatok voltak alapból public -ra állítva és milyen ismeretlen oldalak felé osztogatott. Nem akartam törölni az accountot, hátha egyszer felnőnek a feladathoz. Átállítottam vagy 10 adatot "only me" -re és kivettem vagy 20 pipát. Komolyan, még a szívritmusom is ott volt! Ha az alapján kihívják rám a mentőt, hogy magyarázom meg, hogy nem haldoklom, én így élek? Szerencsére a kedvesemnek ezen nincs mit magyaráznom, Ő sem veti meg az élet apró örömeit. De ha valaki akar találni rólad valamit, az fog is. Főleg, ha egy nő már 7 fejjel és 14 szemmel keresgél!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák