Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz PROTRON #164644 üzenetére

    Szia! Sajna neked kell végignézni az alkalmazások engedélyeit! Van olyan rész ahol megtalálod pl melyik alkalmzás milyen hálózatot használhat! Nem kell megijedni ha letiltod és utána mégis kell. Általában ilyenkor visít :DDD Aztán van olyan rész az alkalmazásokon belül ami plusz!! az egyedi engedélyeket mutatja! Nyilván a tárcsázón(bármit is használsz) semminek nem adok engedélyt hívás kezdeményezésre, sms küldésre! Azt a játékot valamelyik play-ról letöltött alkalmazás hozza magával! bele van drótozva, hogy az indítás után telepítse! Na ilyenek az "ingyenes" :N alkalmazások...

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • PROTRON

    addikt

    válasz PROTRON #164644 üzenetére

    Na most pont elkaptam ezt a kimenő hívást, amit a vírus csinál.
    Miközben az AVL szerint nincs semmi kártékony a telefonon, a hívás egy +355-ös körzetszámra ment, 2. secnél sikerült lenyomni, de így is mivel EU-n kívüli szám ez így is 216 forint volt megkezdett 1 perc.
    Azt tudom hogy vírusos a teló, kíváncsi voltam hogy én képzelődöm de nem, a hívás után 3 seccel törölte is a híváslistáról ezt az utolsó bejegyzést, időm nem volt lefotózni másik telóval. Előtte volt 245-ös egyenleg most már 29.

    Semmilyen appnak nincs semmihez sem jogosultsága de egyébként sincs már rajta csak pár alap app, az AVL nem talál semmit, csak akkor csinálja az egészet ha neten van.
    Nincs rootolva a teló.
    Oké, nem elhanyagolható tény hogy egy Lenovo A2010-es teló, 4.5-ös androiddal... :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák