Új hozzászólás Aktív témák

  • goom

    senior tag

    válasz EmberXY #35135 üzenetére

    Miért ne lehetne összehasonlítani, ha azonos a cél? Szerintem össze lehet.
    Áram és leejtés? Kétlem, hogy manapság valaki telefon nélkül indulna túrázni. Ezen a fórumon végképp. :) Azt alapnak tekintem, hogy a feltöltött aksi + tok adott (sziklás terepen meg jobban vigyázok). Ha pedig iránytű is játszhat (mint "külső segédeszköz"), akkor az én PowerBankom is, igaz? :)
    Lefagyás? Előfordulhat, bár nálam igen ritka ("nem vindóz ez, kérem! :) ) - és akkor néhány perc alatt újraindítom.
    A tartóssággal végképp nem értek egyet. Egy könyvespolcon tartott, gondos felnőtt által használt könyv esetén persze igen, de itt ugye más körülmények vannak (hogy finoman fogalmazzak). Maradjunk annyiban, hogy a rendszeresen túrázásra használt térkép messze nem száz évet fog megélni... Hozzáteszem: az viszont lényegtelen, hogy az én telefonom addigra mennyire lesz ócskavas - ugyanis nem a készülékről, hanem a szoftverről van szó. Az meg rajta lesz a következő telefonomon is, meg az az utánin is. Méghozzá fizetnem sem kell érte újra meg újra!
    Az Északi sarkra nem készülök, de egy profit szívesen megkérdeznék, melyiket választja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák