Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy Androidon a potenciálisan nemkívánatos programok (PUP) mennyire jelentenek veszélyt?

    Én Avast Mobile-t használok vírusirtóként, (tudom hogy a szükségességéről megoszlanak a vélemények, de én úgy vagyok vele hogy ártani nem árt) és most sajnos PUP-nak minősítette a Touchpal Contacts-ot, amit már régóta használok (és szerintem nagyon jó) sok lehetőséget nem is hagyva, csak a téves riasztás és a törlés opciót, így most leszedtem és felraktam helyette a GO Contacts EX-et, amiért eddig nem jelzett.
    A problémám ezzel csak annyi hogy a Touchpal-t jobban szeretem mert az ismeri az ékezetes betűket is a tárcsázóban való keresésnél.

    Időközben az Avast beállításaiban megtaláltam hogy ki lehet kapcsolni azt hogy a PUP-pkra is riasszon, csak sajnos nem tudom hogy mennyire jelenthet ez valós veszélyt (mert pl egy tárcsázó app-ba logikusnak tűnik elhelyezni vírust, ki tudja) szóval ti mit gondoltok, nyugodtan kapcsoljam ki ezt a funkciót, és rakjam vissza a Touchpalt, vagy inkább nézzek más Contacts app után?

    Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszi! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák