Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz makoss #56742 üzenetére

    Minél pontosabban meg tudod fogalmazni magadnak, hogy mire akarod használni, annál használhatóbb lesz a válasz. Előfordulhat, hogy egy notebook, hibrid vagy okostelefon a legjobb megoldás a te igényeidre. Most az egyik legolcsóbb ajánlat alapszintű androidos tabletre - ha még érvényes az akció - a Tesco-ból 15 ezer Ft-ért: [link]

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

  • gps76

    őstag

    válasz makoss #56742 üzenetére

    Nem lennének rosszak a Win tabletek,mert volt már nekem is Lenovo Miix 2,meg valamelyik nap járt nálam a Lark 8"-os 16 GB/1 GB tabletje,ami ha csak egy metro-s explorert indítottam el még jól ment ,de pl. egy fájlkezelő után már elkezdett akadni az egész.Gondolom amiatt,hogy a szabad RAM 200 MB körül mozgott indítás után. Tehát érdemes 2 GB RAM-mal szereltet keresni,de készülj fel rá hogy sok korlátja van egy androidoshoz képest. Ami tetszik bennük,hogy "smooth" a programok futása,de metro-s alkalmazás nincs túl sok tényleg használható,a sima asztaliakhoz meg sasszem kell,nekem így alulról súrolva a 40-et már néha látom a pici dolgok hátrányát. Böngészőből az explorer használható,csak ott meg a kiegészítők hiánya van,a többi böngésző meg asztali verzió mind akadnak rendesen ,talán a chrome ami valahogy megy az érintővel. Ha hozzá vagy szokva egy droidos telefonhoz jobban jársz egy droidos táblával,mert csalódás fog érni.
    Ha tényleg olcsón akarsz egy alap,de jól használhatót az Op3nDott tábláját ajánlom 15-ért,mert járt már jópár féle nálam és teljesen használható,nem szenved a sok kínai tablet "betegségétől",ráadásul én még az elején vettem,tehát így közel 2 hónap alatt van tapasztalatom vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák