Új hozzászólás Aktív témák

  • Tron

    csendes tag

    Sziasztok,

    Szerettem volna egy 6 gigás iplay 30-at venni, de most épp nincs csak a 4 gigás verzió a bangoodon. Az alin és az ebayen találtam, de onnan nem tudok vámmentesen vásárolni, a banggodról viszont elvileg az EU priority line vámmentes akkor is ha Hongkongból, vagy Kínából jön a csomag. Ez tényleg így van, vagy csak a cseh és spanyol raktárból vámmentes? Meg tudja valaki erősíteni?

    Az hogy idén már nem ér ide, az nem gond, szóval elkezdtem nézelődni, és találtam két alternatívát.

    A Chuwi Hipad X ha jól látom gyakorlatilag az iplay 30-al azonos hardverre épül.

    Ezen kívül a Teclast M40 még, ami felkeltette a figyelmemet. A RAM, ROM és kamera tekintetében megegyeznek, a bangoodos adatlapokat összehasonlítva a különbségek elvileg az alábbiak:
    - az iplay hangyányival nagyobb (10.5 col, a másik kettő 10.1).
    - a Teclast 5.0 bluetooth-t tud, a másik kettő 4.2-t. (más forrás szerint a Chuwi is 5.0)
    - az M40 6Ah-s akksival szerelt, a másik kettő 7 Ah-s.
    - az M40 procija T618, az iplay 30-ba és a Chuwiba P60-at tettek. A két CPU közül a T618 több pontot kapott az antutu szerint. Viszont dupla annyi a fogyasztása. Ugyanakkor az M40 kb. tízezer forinttal olcsóbb.

    A három közül van érv valamelyik mellett, vagy valamelyikkel szemben? Illetve szóljatok, ha valamit benéztem.

    Alldocube iplay 30 pro
    Teclast M40
    Chuwi HiPad X

    Köszönöm, ha szántok rám időt.

Új hozzászólás Aktív témák