Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    válasz kevepapa #69772 üzenetére

    Hát a Samsung Galaxy Tab A 10.1 ez sokkal Durvább hardver-el rendelkezik ! de PLS LCD kijelzővel fullHD ban ! Míg a Zenpad (amit írtam) az IPS LCD 2K Felbontással szebb kijelző kisebb col-ban ami még szebb képet eredményez ! Azért írtam mert 8"-kértél és nettezésre meg videochat-ra elég :) A Samsung Galaxy Tab A 10.1 Erőseb,nagyobb de gondolom drágább is ! A Zenpad kisebb de szép kijelzővel és elég komoly Hardver-el 8"-hoz képest ! Szóval rádbizom a Zenpad is nyakik elég arra amire te szeretnéd használni és a Samsung is elég ! +-ba nem tudom hogy volt-e már TAB-od vagy ez lesz az első de nekem is most van az első TAB-om és féltem hogy a 8"-kicsi lesz ! De nem hidd el pont jó ! Sőt ha a Városban szeretném használni akkor még nagynak is érzem az utcán GPS-elve hát akkor egy 10.1-eset :Y Remélem tudtam segíteni :)

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Új hozzászólás Aktív témák