Új hozzászólás Aktív témák

  • javpet

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Totál laikus vagyok a témákhoz, ezért is fordultam Hozzátok.

    Munkám miatt szeretnék vagy egy táblagépet, vagy egy okostelefont vásárolni, kb. március környékén.

    Amire feltétlenül használnám: internetezés (fontos, hogy egyszerre több oldal lesz megnyitva, azok között gyors ugrálás, hírszerkesztés, átláthatóság, email írás, stb.)

    Jelenleg egy Nokia C5-03-mas bunkofonom van (nem szeretem, sokszor lefagy, pedig még csak egy éves, a symbian pedig elavult).

    Emiatt is gondolkodom, hogy esetlegesen egy okostelefonról (Blacberryre gondoltam, ha már menedzser telefon), vagy egy táblagépről írogatok, szerkesztek.

    A helyzet az, hogy jobban szeretem, vagy legalábbis jobban "fekszik" nekem a "régi módi" billentyűzet, a totál érintőképrnyőt nem nagyon tudtam megszokni- bár ebbe a Nokia C 5-03 is ludas lehet.

    Fontos szempont még, hogy könnyű legyen, minden nap hordoznom kéne, nem is keveset.

    Arról, hogy android, windows, stb. alapú elképzelésem sincs, ismerősök nagyon az android felé húznának -erről tapasztalatom nincs. Blackberry pedig ugye saját rendszert használ, annak van -e szerintetek jövője?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    üdv.:

    javpet

Új hozzászólás Aktív témák