Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bestpixel

    tag

    válasz DoItYourself #75912 üzenetére

    Köszönöm neked és (75913) kokookának is! Az ÖF-t már olvastam, csak a tapasztalatok miatt kérdeztem a kábelt. Movel a tévé voszi a 4K-s videókat, csak a box nem, ezért nyilván a boxszal van a gond (pedig 4K-snak írták).

    A helyzet most az, hogy gigabites net még nincs (kb. valós 40 Mbit/s van), de bármikor beköthetik az optikai kábeleket itt a belvárosban (5. ker.), így már előre készülök. Most a már írt LG okostévével mennek a 4K-s YT filmek akadás nélkül, csak a mostani Cortex 53-as boxommal akadnak párszor (amit 4K-snak hirdettek).

    Szóval összefoglalva: most a Sony UBP-X800M2 lejátszó mellé a fenti tévéhez keresek olyan boxot, ami még évekig gond nélkül (akadás mentesen stb.) viszi a 4K-s tartalmakat, ami legyen akár SSD-ről játszva, vagy akár streamelve netről. Ahogy látom, ehhez érdemes inkább a Beelink GT-Kinget használni?

    Illetve érdekelne még továbbra is, hogy létezik-e valamilyen megoldás arra, hogy Mac-kel formázott (Apple File System (APFS)) SSD-t is lásson egy Amlogic-kal szerelt médiabox? Ahogy látom, alapban csak a Windows-os exFAT, meg egyebeket tudják olvasni.

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

Új hozzászólás Aktív témák