Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz dugesz77 #4865 üzenetére

    Én most is ezt venném. A célszemély médialejátszási igényeit bőven ki fogja elégíteni, és kell az android, tehát az LE eddig sem érdekelt. Az összevissza bootolgatást sosem tudnám elmagyarázni mutternek.

    Kikérem magamnak. hogy behülyültem.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • interstate76

    addikt

    válasz dugesz77 #4865 üzenetére

    Én meg azt mondom, hogy aki médialejátszásra S912-es eszközt vett, az magára vessen és ne másban keresse a hibát. Ez nem konkrétan neked szól, hanem úgy általában minden olvasónak. 2 db S905-ösöm van itthon, érkezik egy wines is, szeretem próbálgatni az új cuccokat, mégsem rendeltem S912-est. Minek? A jól működő szoftver legalább ugyanolyan fontos, mint az erős vas. A Beelink Mini MXIII-as röhögve viszi az összes alkalmazást és játékot, amit feltettem rá. Talán a PSP-emulátorhoz jól fog jönni az erősebb CPU és GPU, de egyébként nem tudok olyan dolgot mondani, ami miatt érdemes lenne hardvert fejleszteni.

    (#4879) envagyok Ez is felhasználófüggő (mármint a játékra történő felhasználás). Mi egy Xbox630-at adtunk el és ahelyett van a Beelink Mini MXIII: a Kinectimalst és a Kinect Disneyland Adventurest kb. 2 éve végigtolta/végigtoltuk, a többi ugrálóssal pedig alig játszott, szóval kb. 2 játék hiányzik a gyereknek (abból az egyiket meg fogja kapni, mert van droidra is, de fizetős, szóval karácsonyra vagy születésnapra pont jó lesz), ugyanakkor van kb. 8-10 olyan game telepítve, ami hiányozna neki, ha visszaváltanánk Xbox360-ra. A tableten/telefonon való játékról pedig az a véleményem, hogy sokkal jobb, ha kényelmesen elhelyezkedve, kontrollerrel játszik, mintha egy kis képernyő felett görnyedne, ráadásul így olyan játékokkal játszik, amiket én telepítek neki, és még véletlenül sem tesz fel semmiféle szemetet Play-ről. Szóval megértem az Xbox360-fanokat, a valaha volt egyik legjobb konzolnak tartom, de már semmi pénzért nem váltanék vissza rá.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó egy HP mini PC, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák