Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glugi

    aktív tag

    válasz Pelican #29286 üzenetére

    Persze be van kapcsolva, mindig az összefoglaló alapján állítom be a lejátszást. Nem olyan recegés, mint mikor svenkel a kép és nem jó az fps, hanem néha-néha nagyon minimális, alig lehet észrevenni - mondjuk nekem erre "ugrik" a szemem, rögtön zavarni kezd ez is, míg családtag semmit nem észlel.
    Hát ez érdekes, mert a tv 4K-nak mutatja a felbontást mikor fullhd-t játszom le. Lehet, hogy ő konvertálja fel? A tévékhez még kevesebbet konyítok. MU8002 egyébként. De akkor a 20%-ról 10%-ra való levétellel mégis mit állítok? mert ott azt írja, hogy 5% alá ne vigyem, nem lesz látható a különbség. Nekem erről az jött le, hogy az LE felkonvertál :F
    Viszont határozottan emlékszem, mikor az LE-ben fullhd-ra állítottam még anno egy másik, S905-öt, akkor már csak fullhd-t mutatott a tv is. Na majd még nyomogatom.

    Csak a jelölt verzióval működik a CEC, de ez lehet tv-oldali probléma is. Most így, hogy a gyári táv is megy LE-n, már rendben van. Azt nem sikerült még elérni, hogy ha a lejátszó ki van kapcsolva és a tv-n őt választom forrásként, akkor kapcsolódjon be. Már ha lehet ilyen. Mert azt beállítottam LE-ben, hogy kikapcsnál visszavált az előző forrásra, nem kapcsolja ki a tv-t, mint default beállításnál.

Új hozzászólás Aktív témák