Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz KretaKing #15794 üzenetére

    Nálam hotspotként lightosan elketyeg, de ha megterhelem úgy, hogy a wifijén lógó eszközre ráeresztek letöltésvezérlővel egy combosabb állományt, akkor kompletten ki tud fagyni a box, amin csak a reboot segít. A CWM (Clock Work Mod) egy custom recovery, amit még nagyon régen egy Koushik Dutta nevű ember alkotott meg. Helyreállító módban egy szöveges menü segítségével sok olyan művelet elvégezhető, amire a gyári recovery nem ad lehetőséget Köztük a telepítés is. A TWRP ennek egy továbbfejlesztett változata. MiniPC esetén a CWM kezeléséhez USB billentyűzet kell. A TWRP -t egérrel is lehet kezelni.
    Nekem az a véleményem, hogy a KIII gyári ROM -ja Android szempontból halott ügy. A freaktab.com -on már keresgéltem, de nem tűnik túl népszerűnek a KIII, nem találtam rá jó, custom ROM -ot. Úgy tűnik, hogy Lifeforce sem fog segíteni (ennyit a hazai beszerzés előnyeiről). Marad az orosz oldal. Van a társaságban egy lány, aki perfekt orosz, de amikor legutóbb összefutottunk, akkor Ő szülinapos volt, én meg ügyeletes pultos. Maradjunk annyiban, hogy az orosz oldal meglátogatására szerencsére már nem került sor!

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz KretaKing #15794 üzenetére

    Még valami eszembe jutott. Ne variálj a Superuser alkalmazásokkal!!! Ez nem úgy működik, hogy feldobok egy másikat. Azzal haza tudod vágni a rendszert. Nem véletlenül mondják, hogy ha nem tudod, hogy mi a root, akkor ne kezdj bele! A KIII -at én gyárilag rootoltan kaptam, és a SuperSU is előre telepítve volt. A Superuser Linuxul (Androidul) a rendszergazdát jelenti, akinek írási joga van a legalsó, azaz gyökér, azaz root könyvtárra is. Ha telepítesz egy Android Terminal Emulator -t, akkor a SU parancs jelenti a rendszergazdai szintű hozzáférés kérést. Ha az eszköz rootolt, akkor a parancsra a "#" jel a válasz. Ez azt jelenti, hogy a rendszer meghajol minden parancsod előtt, engedelmesen végrehajtja akkor is, ha beledöglik. Ezért veszélyes tudatlanul root jogosultsággal "vagdalkozni".

Új hozzászólás Aktív témák