Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz gyűrű #100917 üzenetére

    Próbálgattam nem segít. Amúgy h264-es az anyag, a kulcs az 1080i azaz az interlaced lesz a baj. Olyan a hiba mintha úgy 5-6 másodpercenként kihagyna egy pár framet és ettől ugrik egyet a kép. Mondok egy példát a szereplő még ott van a kocsi mellett a következő pillanatban egy lépéssel arrébb, mintha teleportálna és ezt csinálja az egész film alatt. Egyértelműen kimaradnak képkockák. Kérdezem én ez nem amiatt van mert rosszul ismeri fel az fps-t a filmnél(az auto framerate rosszul tippel :F ), lehet pont az 1080i miatt és mivel rájön közben, hogy valami nem oké gyorsan korrigál és ezt lehet látni 5-6 másodpercenként? CE Kodi alatt hol tudom megnézni, hogy hány Hz-et állított be a képnek , nem találom!? Nem tudom felülbírálni valahol a Hz-et? Vagy hagyjam a fenébe ez valami bug a nightlyba és rakjam fel a stabil főverziót? Ha igen, melyiket javasoljátok, melyik bugmentes? :U

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák