Új hozzászólás Aktív témák

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #29278 üzenetére

    Köszi, távirányítós problémám még nem volt, átsiklottam a pont felett eddig.
    Dmesg-re nem csinált semmit (egyedül a power on működött egyébként LE alatt), de találtam a neten hozzá való fájlt itt.

    Egyébként csak ezzel a verzióval hajlandó működni a CEC (de lehet, csak én voltam béna): LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.1.1-temp_sensor_disabled.img. Ki is kapcsoltam az auto update-et:)

    UHD-n használom, a felbontást is erre állítottam át. Észrevettem, hogy FULLHD filmnél néha-néha röccen egyet, de nem zavaróan. Ez a felkonvertálás miatt lehet? 10%-ra állítottam. Az is lehet, hogy csak a buffer, még nem néztem meg. Minden képjavító izét kikapcsoltam amúgy a tv-n. Kábelen vagyok, egy ilyen MKV-t simán, akadás nélkül lejátszott:

    CODEC.............: HEVC 10 bit Main 10@L5.1@High
    FRAMERATE.........: 23.976 fps
    Overall BiTRATE...: 54.2 Mbps
    RESOLUTION........: 3 840 x 2 160
    ASPECT RATIO......: 2.39:1
    AUDIO CODEC.......: Atmos 7.1 - DD 5.1
    AUDIO BITRATE.....: 8148 kbps - 640 kbps
    LANGUAGE(S).......: Eng - Hun
    SUBTITLES.........: Eng,Hun+Forced - (SDH)PGS

    Ha lenne Atmos 7.1 rendszerem (ami még egy darabig tuti nem lesz ;] ), akkor ez a lejátszó HDMI-n küldené ki neki a jelet, az AVR-be és onnan menne a tv-be a kép ideális esetben? Ilyenkor is menne a felskálázás? Feltéve, hogy az AVR és a kábelek megfelelőek persze. Ha jól emlékszem, SPDIF-en nem megy ki 7.1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák