Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz M_AND_Ms #23752 üzenetére

    Egyszer élünk! :K
    De akkor már dicsekszem, az alaplapon is elfordult a SUSCLK_IN ellenállása, de visszaraktam. :B :U

    Azóta kivettem a modult a mecool-ból, áttettem a tanix boxba. Abban élből jó lett a wifi androidon, írtam is hogy a romban benne van a driver. Bluetooth opció nincs a menüben, úgyhogy azt nem tudom kipróbálni. LE kártya most készül, mert a készet otthon felejtettem.
    A mecool meg várja a másik modult, most a wifi helyén csak egy fehér négyzet van az alaplapon. Addig is lan-ról vígan üzemel.

    Közben LE kártya kész lett, wifi megy, bluetooth nem megy, mert hiába kapcsolom be a szolgáltatásoknál a BT-t, a BT menüben azt írja hogy no bluetooth adapter found. De legalább kétésfél dolcsiért megcsináltam a mindkét rendszer alatt működő wifit.
    A mecool-ba meg lehet hogy visszarakom a tanixból kiszedett SCI modult, majd ahova megy ott úgyis csak androiddal lesz használva (nem filmezés lesz, mielőtt belém köt valaki, androidos szoftver fejlesztéshez lesz egy n+1-edik eszköz majd egyszer).

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák