Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz tjnet #4702 üzenetére

    "Csak az a dobozka 45000Ft És nem elégíti a vájt szeműek minden igényét ahhoz több száz ezres HTPC kell.
    lásd projektor topik."

    Ok, a videofileket nem vettem figyelembe! :), de a Medi8er-ről olyanok is jókat írnak/mondanak, akik ennél drágább készüléket is gond nélkül lesz.roznak.

    "Húszezerrel nem tud többet."

    Ezt én így nem jelenteném ki, mert akkor ennyi erővel mindenki vegyen MK808B Plust vagy MXQ S805-öt, mert 8-10e Ft-ba kerülnek és OpenELEC-kel olyan tudású médialejátszók, amiknél semmi nem tud annyival többet, amennyivel drágább.

    Vagy azt mondod, hogy az S812-es CPU a Mali 450-nel eléri/megközelíti egy Medi8er tudását? Én nem láttam ezeket egymás után, nem is merném kijelenteni, hogy nem igaz a fenti állítás, de nagyon meglepne, ha igaz lenne. Talán azt aláírnám, hogy a legtöbb háztartásban nincs olyan megjelenítő, amin kijön a dedikált médiaplayer előnye, de ebben sem vagyok biztos.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák