Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    És most jöjjön a lényeg amit vártok....
    Tronsmart s89-H 16GB

    Fekete leves:
    Bekapcsoltam a készüléket, és a következőkkel találtam szembe magam...
    Lelóg a kép a TV készülékemről, mondom sebaj... beállítom... aha, de hol (sehol) :((
    Sebaj, WiFi-re fel, fizetős alkalmazás letöltése teszt... semmi (az ingyeneset sem telepíti...)
    Gondoltam sebaj, van frissítés Tronsmartéknál ahol ezt a hibát javítják... jah a legfrisebb van rajta :((
    LAN sebesség teszt... ugyan az mint az M8 gyári romjánál: Igen lassúcska.

    Nahát már annyira elkeseredtem, hogy elkenődve rádugtam a külső tápos merevlemezeket, ám ext4 partíciókat nem látja... de hát mit is vártam ezek után. (ez megoldható másként, hiszen ha mozizol scripttel kell mountolni)
    És ekkor jött a csattanó!
    Fenébe, csak rányomok a távkapcsolón a kikapcsoló gombra.... éééés...
    Lám csodát, standby-ben lekapcsolta a külső tápos merevlemezeimet!!!! :C

    Konklúzió:
    Megvan a következő lejátszóm, tehát holnap elkezdhetem kijavítani a felsorolt hibákat (mivel szoftveres hibák)
    Miért?
    Mert van áramtalanítás rajta, lekapcsolja a külső tápos merevlemezeimet, Minix NEO X8 drága, nem kell antenna a wifire mert nem használom, vagy ha nagyon szükséges hegesztek rá egyet.
    :DD
    Csak megjegyezném, hogy a hardveres gyorsításon kívül, és némi USB és HDMI fizikai védelmet leszámítva, az M8 ugyan az.
    Így viszont az M8-at is tudom támogatni, és megoldani rajta, hogy a külső tápos merevlemezeket is lekapcsolja (elvileg).

Új hozzászólás Aktív témák