Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Abu85 #8128 üzenetére

    A sávszél egy technikai adat, ami az emberek 0.1%-át érdekli - valószínűleg felfelé kerekítettem. Memória ugyanannyi van rajtuk, oszt' az a fontos, nem? :D
    Ár / teljesítményben hasonló a két kártya, és a 960 halkabb, hűvösebb, és sokkal jobban tuningolható. No contest.

    A 380X feltétlen szükséges lenne, mert a 290-et a kutya nem veszi 260 dollárért. Szar ügy, mert szerintem teljesen jó alternatíva egy normális hűtéssel, de ez a szomorú helyzet. Úgyhogy innentől kezdve a piacelemzésed borul, mert senkinek nincs a 250-es sávban életképes terméke. Lejjebb van 200-ért a 960 és a 380 - feljebb leírtam, hogy az hogy látszik. Feljebb van 330-ért 970 vs 290X vagy 390 - ennek ismerjük a történetét.
    Innentől kezdve van az árazásban egy lyuk, aki lefelé mozdul, az valószínűleg nVidiát vesz, aki felfelé mozdul, az szintén valószínűleg nVidiát vesz. Tehát akkor lépnek, amikor kedvük tartja. Kellene egy ütős kártya az AMD-nek 250-ért, vagy a következő negyedéves jelentés is ezen a pályán fog mozogni.

    Ha novemberig el akarják húzni, akkor csináljanak két SKU-t. Kihoznak most egyet 240-250-ért, novemberben meg egy 10%-kal felclockolt DX12 editiont 260-270-ért.

    Az új játékok pedig akkor fognak érdekelni > 1%-ot, amikor itt lesznek.

    (#8129) Egon: a negyedéves jelentés nem hazudik. Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    "We put all our politicians in prison as soon as they're elected." "Why?" "It saves time."

Új hozzászólás Aktív témák