Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz proci985 #3894 üzenetére

    Pedig a 21,5" FHD "csak" 102PPI. :D Persze, a notimon a dolgok is picikék 130PPI-vel, de ahogy írtam, közelről jól használható még. Nyilván ezért kell ésszel felbontást választani.
    Hát igen, a 4K 28"-on az már nagyon kemény, 200PPI-vel. :K

    A telóknál viszont pont ezzel vakítanak. Kézbeveszed, és mit látsz először, a kijelzőt. Tényleg szép, de tök felesleges ezek a nagy felbontások. Nekem egy Xperia P van, 4" és 540 x 960 felbontás, és az is olyan szép, hogy megszólal, pedig csak feleannyi PPI, mint a G3. Nálam is nem a felbontás a szűk keresztmetszet, hanem hogy "túl nagy az ujjam" (pedig nem éppen hatalmas fizikailag) illetve túl kicsi a fizikai méret, hogy néha kb. az orromba teszem már így is, hogy kellő nagyításban kiférjen egy oldal és lássam is. :DDD
    Már ez a 275PPI is kb. 35cm-ről "retina". Szóval azért jobb óvatosan ezekkel a dolgokkal. ;)
    Nem tűnik túl életszerűnek 17cm-ről bámulni egy 5,5"-os kijelzőt... :N

    Igen, ezek az olcsóbb karik vannak, de nálam nem játszik pl. a multi-gpu, falra mászok az input lagjától. :( Gondolom, nem csak én vagyok így vele. De akiknek jó, annak tényleg remek alternatíva pl. egy 7970 CF. :K Próbáltam, tényleg szépen mennek együtt, az input lagot leszámítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák