Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Abu85 #32603 üzenetére

    Ez mind szép és jó csak teljesen lényegtelen, ugyanis azt a több tíz millió játékost a legkisebb mértékben sem fogja érdekelni ezek az információk, ők kizárólag azt fogják figyelembe venni, illetve veszik figyelembe, hogy NV kártyával jobban fut a játék és mivel most AMD kártyát amúgy is nehéz beszerezni, még többen vesznek NV kártyát, azaz a világ legfelkapottabb PC játéka nem hogy semmit nem segít az AMD-nek piacszerzés szempontjából, de pont a zöldeknek kedvez.

    A vegyes értékelés teljesen természetes egy olyan játéknál, amit több tíz millióan tolnak világ szerte.

    Az AMD helyében én inkább a PUBG fejlesztőivel kötöttem volna egy szerződést, hogy itt hozzák ki a VEGA előnyeit. Ezzel szemben ebből a játékból ismét csak az NV fog profitálni. Nézd meg hogy bedarálta az AMD-t a kínai piac, ott brutális NV dominancia van.

    Az AMD helyében én adnék embert vagy pénzt a PUBG készítőinek, hogy álljanak át UE4 4.17-re vagy 4.18-ra, hogy jobb legyen a Radeonok kártyák teljesítménye. Ennél a játéknál sokkal-sokkal nagyobb lényege lenne egy ilyen lépésnek, mint egy Prey vagy Wolfenstein 2 esetében.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák