Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz TTomax #2715 üzenetére

    "Ha hozzá akarod hasonlítani akkor állítsd át,és rögtön látod,hogy teljesen rendben van.."

    De mit állítsak át? Elmondtam, hogy pontosan ugyan úgy volt nálam is beállítva! :K

    "inkább az az érdekes,hogy az 1250re húzott 290 és 290X-ek között nem igazán van nagy difi."

    Hol volt itt 1250re húzott 290es?
    odorgg 290-ese 1200/1450re volt húzva és ugyan azokon a beállításokon amiket te használtál a 980assal és Min.FPS-ben 10el volt lemaradva.

    Az én Tahitim (280X/7970) megy 1240/1700-on, azért mértem 2X ill. 4X SSAA-val is Ultimaten, hogy mindhármotokéval, de leginkább daveofféval összehasonlítható legyen!

    odorgg 1200ra húzott 290ese 2X SSAA-val Min.FPS érték: 62, daveoff húzott 290X eredménye 4X SSAA mellett 36fps, ergo majdnem a fele odorgg eredményének, gondolod mindez a 4X SSAA hatására történt??

    Én nem, annyira nem gondoltam/feltételeztem, hogy kizártnak tartottam és ezért mértem egy kört én is húzott 280X-el.

    Az eredmények mégegyszer: [link]
    Mint látható, odorgg szépen rápirít a 290-el a 280X-re 2X SSAA mellett, ugyanakkor daveoff húzott 290X-e kevesebb Min.FPS-t produkál 4X SSAA-val, mint nálam a húzott 280X.
    Ezek után mondjátok azt nekem, hogy nem számít a driver vagy nem más kavart be, de ha mégis bekavart nála valami, akkor a pont az azonos verziószámú játék..

    Csak mert szóbakerült az esetleges manipuláció, meg az hogy nálam esetleg nem úgy volt beállítva minden ahogy mondtam/hittem, ezért itt a videó amit ígértem, 2X & 4X SSAA-val mérve (FXAA-val nem láttam értelmét újramérni, ott van az első mérések postjában): [link]
    A minősége olyan amilyet érdemeltek.. :P , de azért simán látni azt amit látni kell!!
    Egész véletlenül ugyan azok az eredmények, mint az esti mérésnél.. :W
    Ha szaggat/akadozik az a YT nemtetszése az általam használt konvertálással szemben.

    Kíváncsian várom a magyarázatot a látottakra, továbbra is.. :R
    A virágbolt témát egész nyugodtan ugorjuk át, csakúgy mint a háttérben futó Steam klienst, 4-5játékkal játszom rendszeresen Steamen és egyiknél sem okoz semmilyen anomáliát! :N

    radi8tor1: köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák