Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz stratova #1781 üzenetére

    És ez most itt miez? 3 különböző konfig, 3 különböző kártyával, a végén már volt ész 3 kártyához, de cpu tuninghoz nem, az elsőben meg integrált van.... Egyiknél 1080p ultra, a másiknál 1080p ultra 4x MSAA, a következőnél 720p medium......................Ezt a képet hagyjuk szerintem...

    Inkább úgy kellene, hogy ezek a procik, stb, csak mindhárom esetben 290x, Ultra 1080p 4x MSAA, és akkor meglátjuk mi lesz... Az utolsó esetben meg 3,5ghz helyett inkább 4,7ghz legyen....
    Azt úgy már elfogadnám tesztnek. De ez egy bazi nagy megtévesztés így, amivel lehet menőzni, hátha valaki nem nézi meg rendesen az adatokat...

    Az én felállásomban az lenne az eredmény, hogy a legtöbbet az első esetben hozná, utána jönne a második, és a 3. esetben ahol a 3970X van, szerintem 1% plussz sem lenne.

    (#1782) norb55: Te miket beszélsz? Most kinek az oldalán állsz? :DDD ;] :P De amúgy igen... Ez a saját gyenge procijaihoz való a legjobban, annak érdekében, hogy a saját termékük végre képes legyen kihasználni a saját csúcskártyájukat :K

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák