Új hozzászólás Aktív témák

  • cl.aci

    aktív tag

    válasz Milka 78 #12154 üzenetére

    A te eszmefuttatásodat követve minek raktak be 280x-et hisz ott az elöd kártya, minek raktak be 760-at hisz ott az elöd kártya, mindkentö kicsit modosított bioszal megy, enyi erövel akkor teszteljenek 3 generációval elöbbi kártyával az AMD-nél hiszen nindegyik GCN, remélem érzed az ironiát, ja és akkor miért van bent a 370 ami meg a negyedik átnevezést élte meg, ja hogy ez gyengébb mint az elödje így jobban beleilik a nektek megfelelő képbe, értem. Tehát kijelenthetjük, hogy egy oldal akkor objektív számotokra ha NV oldalról az új kártyák vannak, de AMD oldalról elég ha a két három generációval elöbbi kártyákat tesztelik csak, és ne gyere a tuninggal, meg azzal hogy ez csak bios modosítás, mert egységsugaru user bemegy a boltba és azt veszi aminek nagyobb a számozása, tehát "ujabb" akkor egy oldaltol is elvárható az "ujabb" kártyák szerepeltetése a tesztekben, ja nem mert esetleg nem felel meg a felé támasztott elvárásoknak, egyébként érdekes, hogy más oldalak be tudják tenni a 300-as szériát, de azokat nem igen igen linkelgeti TTomax forumtárs, félreértés ne esék nekem nem veletek van bajom, hanem az olyan oldalakról linket tesztekkel miken enyire látszik a részrehajlás, és igen az AMD is elmehet a sunyiba az idei kártyafelhozatalával. :R

    "bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

Új hozzászólás Aktív témák