Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz unrealnoise #46528 üzenetére

    Igazából a sokkamerás teló poénja az lenne, hogy elfér a zsebedbe és kb 5mp alatt csinálsz elfogadható minőségű képet szinte bármiről szinte bármilyen körülmények közt. Megörökítendó a spontán pillanatot. Egy DSLR-rel azért nem ennyi idő, míg megkeresed a megfelelő obit, felcsatolod, beállítod és katt. Én úgy tudnám mondani, hogy kameránál te mész a pillanathoz, míg telefonnál a pillanat jön hozzád, bejelentés nélkül. Nekem néha még az is sok, amíg betölt a telefonon a kamera SW, mert mondjuk addigra elfut, elrepül, elgurul, vagy éppen én, ha buszon állva látok vmi érdekeset.

    Vízhűtés egyik lényege, hogy sokkal nagyobb hűtőfelületet tudsz rápakolni, mint ami helyileg a hűtött alkatrészeken elférne. Lehet, hogy ugyanúgy 2-3 venti van a hűtőn, de a méret miatt előfordulhat, hogy terhelés alatt, azok nem 1000-1500rpm-en forognak, hanem max 600-800-on. Amásik előnye, hogy több alkatrészt tudsz hűteni, ami jobb hatékonyságot jelent, mert olyan, mintha a nyugalmi állapotban levő GPU hűtője addig hűteni a CPU-t is.

    A komolyabb blokkokban nincs világítás, mert egészében rézből vannak.

    Nem keverendő a vízhűtést a játékvizekkel (AIO).

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák