Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Petykemano #33669 üzenetére

    Egyetértünk, szerintem is elég 2db 8-as tápcsati az erős VRM mellé, és szerintem is valahol 250W körül lenne ideális gyárilag belőni az alapértelmezett működést. Mondjuk én a prémium tápból olcsóbb gépbe sem adnám alább, nem véletlen vettem 30 000-ért csak 550W-osat, nekem ez volt a minimum, ami minőségre megfelelt.

    Egyébként ezeknél a nyitott konstrukcióknál már izgalmasabb lesz ahogy írod a házhűtés kérdése, 200W felett már eléggé oda kell rá figyelni, hogy ne legyen benn szauna. Az már tényleg jelentős pluszköltség lehet a turbós 350W TDP mellé, ha az ember halkan akarja megoldani és hatékonyan.

    A harmadik tápcsatlakozó pedig szvsz csak biztonsági okokból figyel a kártyán amelyikre ráteszik, a pluszköltsége elhanyagolható, de mégis egy plusz biztonság elborultabb tuningok, és esetleg viseltesebb tápcsatalkozók esetére. ;) Olyan, mint a kapcsolható DUAL-BIOS, az is filléres tétel, remekül el lehet lenni nélküle, de mennyire jól jön ha véletlen 5 évben egyszer szükség van rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák