Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz rocket #224 üzenetére

    Felesleges DX-et hasonlitani PhysX-hez. Attól eltekintve amit már sokan leirtak, hogy az utóbbi egy zárt szabvány, valamint nincs és nem is lesz túl sok játék ami támogatná (ami támogatja ott sincs hihetetlen nagy különbség) PhysX egy hardcore-gamer cucc, az átlag játékosnak sose lesz olyan gépe amivel élvezhetően kihasználná.
    Unreal motorral egybe lehet kötni, mert az nem túl igényes, de úgy is kell legalább egy 9800GX2 szintű kártya, hogy tényleg látványos legyen, másképp megeszi a hardvert. Igényesebb motrokról még nem is beszéltünk...

    DX11 ezzel szemben a természetes fejlődést képviseli és nem kell hozzá felsőkategóriás rendszer, hogy kihasználhasd. Ha tényleg egyszerű lesz rá fejleszteni és visszafele kompatibilis lesz, akkor hamar kapni fognak rá a fejlesztők.

    NV azt mondta, hogy DX11 nem fogja eladni a hardvert, szerintem inkább PhysX nem fogja, pedig ők erre épitenek.

  • Med1on

    aktív tag

    válasz rocket #224 üzenetére

    "PC-n iden egyertelmuen a Modern Warfare 2 fog a legnagyobb peldanyszamban elkelni, az is egy DX9-es jatek."

    Erre írtam azt, hogy nem korai-e megelőlegezni "a legnagyobb példányszámot"? -annak tükrében, hogy a játék még sehol sincs.

    Az R600 átlépett 2 évet mert igazán jól csak az RV770 "működött". Ezt aláírom ez jogos itt sok vitának nincs helye. De belegondoltál már abba, hogy az általad vizionált: "2010 meg a tavoli jovo," 3 hónap múlva itt lesz? :B

    Amit végképp nem értek:
    "nem is erdemes ennyire elore nezni"

    Szerinted a vásárlók nagy része néhány hónapra vásárol grafikus kártyát? Én úgy gondolom nem sokan engedhetik meg maguknak, hogy mindig az éppen aktuális trendet kövessék mert bizony a legtöbben hosszú évekre terveznek egy esetleges vásárlás során. Nem, hogy 3 hónapra hanem ettől még távolabbra célszerű tervezni mert nem olcsó mulatság a gépfejlesztés.

    "az AMD-nek all a zaszlo a DX11 vs PhysX "

    Bravó 1 hét után erre a következtetésre jutottál? :) Mellesleg a HD 5870 megjelenése óta már elérhető a Battleforge DX11, illetve a Stalker orosz változata is hamarosan jön ugyanis csak az európai verziót csúsztatták el. Ezen kívül már legalább 6-7 nagynevű játékról lehet tudni, hogy DX11 támogatással jön, de aki nagyon figyelt már többről is tudhat. Igen valóban vesztésre áll a DX11. :DDD

    A fermi architektúrájából már lehet látni az Nvidia elsősorban nem "grafikus kártyát" akart tervezni.
    -Ezzel nem arra céloztam, hogy te az ellenkezőjét állítottad csak azt mondtam, hogy a felépítéséből adódóan nem kell csodára számítani Dx11 alatt.

    Nem akarom szétoffolni a topikot (ezért sry all) de azért ettől függetlenül off címszó alatt sincs helye hülyeségeknek szerintem. Emiatt fontosnak tartottam a fönti dolgokat megemlíteni.

    [ Szerkesztve ]

    A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

Új hozzászólás Aktív témák