Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Med1on #220 üzenetére

    Olvastam, en a jelenlegi tenyekrol, es mi varhato meg iden arrol irtam, nem arrol mi varhato majd 2010-ben.

    "Modern Warfare 2 eladások? Jelen pillanatban még fejlesztik a játékot nem korai ez még kicsit?"
    Fuss neki ujra, hogy mit irtam.

    "Most komolyan te a DirectX 11-et akarod a PhysX-el összehasonlítani? Egy nyílt grafikus api-t egy zárt szabvánnyal? Persze ha neked a jövőben az évenként 1-2 komolyabb PhysX-es játék elég akkor összehasonlítható a kettő."

    Ismet csak azt tudom irni amit az elejen a hozzaszolasnak, a jelenrol, es az iden varhato dolgokrol irtam, most egy fontos idoszak kovetkezik az eladasok tekinteteben, 2010 meg a tavoli jovo, odaig nem latok a szines grafikonokon mutogatott 2010-es tortenesek meg nem erdekelnek, R600 kapcsan megtanulta aki akarta, hogy nem is erdemes ennyire elore nezni ;)
    #198-ben ezt irtam:
    Egyelore egyatalan nem az AMD-nek all a zaszlo a DX11 vs PhysX csataban, jovo evben meg milesz az meg majd kiderul, mint a STALKER peldaja mutatja barmelyik jatekot, barmikor elhalaszthatjak, igy egyelore keplekeny az egesz DX11, mig a PhysX itt van mar most is, ha nem is domping szinten, de megindult a hajo, aminek ugye a joslatok szerint sullyednie kellene mert gyarto specifikus.

    "A fermi architektúrájából már lehet látni az Nvidia elsősorban nem "grafikus kártyát" akart tervezni."

    Nem irtam ennek az ellenkezojet.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák