Új hozzászólás Aktív témák

  • Med1on

    aktív tag

    válasz rocket #224 üzenetére

    "PC-n iden egyertelmuen a Modern Warfare 2 fog a legnagyobb peldanyszamban elkelni, az is egy DX9-es jatek."

    Erre írtam azt, hogy nem korai-e megelőlegezni "a legnagyobb példányszámot"? -annak tükrében, hogy a játék még sehol sincs.

    Az R600 átlépett 2 évet mert igazán jól csak az RV770 "működött". Ezt aláírom ez jogos itt sok vitának nincs helye. De belegondoltál már abba, hogy az általad vizionált: "2010 meg a tavoli jovo," 3 hónap múlva itt lesz? :B

    Amit végképp nem értek:
    "nem is erdemes ennyire elore nezni"

    Szerinted a vásárlók nagy része néhány hónapra vásárol grafikus kártyát? Én úgy gondolom nem sokan engedhetik meg maguknak, hogy mindig az éppen aktuális trendet kövessék mert bizony a legtöbben hosszú évekre terveznek egy esetleges vásárlás során. Nem, hogy 3 hónapra hanem ettől még távolabbra célszerű tervezni mert nem olcsó mulatság a gépfejlesztés.

    "az AMD-nek all a zaszlo a DX11 vs PhysX "

    Bravó 1 hét után erre a következtetésre jutottál? :) Mellesleg a HD 5870 megjelenése óta már elérhető a Battleforge DX11, illetve a Stalker orosz változata is hamarosan jön ugyanis csak az európai verziót csúsztatták el. Ezen kívül már legalább 6-7 nagynevű játékról lehet tudni, hogy DX11 támogatással jön, de aki nagyon figyelt már többről is tudhat. Igen valóban vesztésre áll a DX11. :DDD

    A fermi architektúrájából már lehet látni az Nvidia elsősorban nem "grafikus kártyát" akart tervezni.
    -Ezzel nem arra céloztam, hogy te az ellenkezőjét állítottad csak azt mondtam, hogy a felépítéséből adódóan nem kell csodára számítani Dx11 alatt.

    Nem akarom szétoffolni a topikot (ezért sry all) de azért ettől függetlenül off címszó alatt sincs helye hülyeségeknek szerintem. Emiatt fontosnak tartottam a fönti dolgokat megemlíteni.

    [ Szerkesztve ]

    A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

Új hozzászólás Aktív témák