Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Malibutomi #17073 üzenetére

    Most már igen, mert az utóbbi pár hónapban sokat dolgozott az AMD a DX11 driver-én (bár e tekintetben még mindig le vannak maradva az nVidia mögött, de jobb a helyzet és gyakorlati szempontból egyre kevésbé ütközik ez ki).

    Nem is mondtam, hogy bele kellett volna nyúlniuk, csak hogy megtehették volna. A lényeg, hogy a FuryX egy új, míg a 980Ti egy korábban is létező GPU-ra alapoz, így egyiknél nyitott volt a lehetőség komolyabb módosításra is (ha szükségesnek érezték és ha szerették volna), a másiknál nem. Az egyik esetben a kártyával együtt debütált a GPU is, a másiknál csak új kártyát építettek egy régebbi GPU köré. És szerintem adta magát a mondandó, hisz eleve technológiákról beszélgettünk (beleértve a DirectX API-t, játékmotort, driver-eket, stb), nem utalt arra semmi, hogy magához a termékhez ragaszkodnék, mintsem a mögötte rejlő technológiához (főleg a GPU-hoz, de beleértve a memóriavezérlőt, ami csatolja a memória kérdését is).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák