Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz hahakocka #64264 üzenetére

    "DLSS-ben még van, de már nem nagy előny (FSR 3.1)"

    FSR 3.1 még nincs kész, értsd: egy játékban sincs, a DLSS 2/3 több száz játékban van. Ha pedig egy maréknyi játékba be is építik az FSR 3.1-et (eddig egyről tudni biztosan), nem túl valószínű, hogy hozza a DLSS minőségét. Szerintem gondold át azt a nem nagy előnyt.

    "De aki nem száll el egyelőre attól a 4-5 jobb RT t tartalmazó game-től hogy azért fizessen +20-30% felárat?"

    Még mindig évekkel leragadtál a múltban, ezen felül nem mindenki akarja saját magától megfosztani a legjobb technológiát. A vásárlók többsége nem a saját maga ellensége. Ez józan paraszti ész és logika.

    #64265 PuMbA: Azt nem tudom, hogy a Relive milyen minőséget képvisel ma (kb. 4-5 éve használtam utoljára), de az NVIDIA Shadowplay sajnos a mai napig egy rakás szemét, az NV-nél viszont a Broadcast piszok jó és hasznos dolog, rengeteg videósnak aranyat ér és itt az AMD-nek nincs még válasza. Konfigurálhatóság szempontból viszont a Relive fényévekkel fejlettebb (sokkal több mindent testre lehet szabni a felületen).

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák