Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz GeryFlash #47445 üzenetére

    valóban nem neked akartam szánni egy részét a kommentemnek hanem Alogonomus nak is.
    A konzolok sem jelentek meg DXR1.1 játék sem jelent meg azt sem tudjuk a Turingok hogyan viselkednek alattuk vagy az Ampere RDNA hogy fog ....csak marketing maszlag van semmi más...
    Eddig konkrétan egyetlen egy játéknál sem amit láttam PS5 re vagy Xboxra nem éreztem hogy én next gen játékot látok. Ilyen még soha nem volt egy generáció váltásnál sem a konzolok terén. Mielőtt elfogultsággal vádolnál imádom a konzoljaimat mindhárom gyártótól van konzolom Switch , One , Ps4 pro itt figyel, aki ismer az tudja,de erre is azt tudom neked mondani, hogy ezek konzolok nem fogják ezt hozni jó ideig mint amit beleláttok páran. meg kell várni hogy megjelenjenek, hogy egyáltalán lássuk mire képesek, mert jelenleg ha ez így maradakor el leszek a PS4 pro-val...
    A fogyasztásról újra leírom neked hogy nem tudod mi az igazság mert nem jelentek meg a a kártyák..
    mai pletyka szerint a csúcs GPU 230 wattot eszik és ehhez jön 60 watt a ramoktól de 60-90 % gyorsulást pletykálnak mellé, ez hol nem előrelépés szerinted egy lassabb nodon ha igaz lesz egyáltalán? ebben is hihetnél nyugodtan ugyan úgy ahogy a negatívumokat hiszed el... a RAM nem tudjuk.. jelen állás szerint lesz 3080 16 GB vagy 8 GB vagy 12 GB vagy 10 GB vagy 20 GB és stb verzióban,amit6 majd Nv felold később 12 GB ra szoftveresen meg hasonló hülyeségek vannak már tálalva.... van oldal aki azt írja mindjárt 2 féle lesz a 3080 ból és a 3070 ből és hogy lesz 2 féle 3090... semmit nem tudni még, semmit. Ha akarod belinkelek ide neked mai 5 megbízható oldalt az általuk kiadott táblázattal, csak ez nem az a topik... Ezért írtam feljebb értelmetlen háborognod a semmin előre és lefutottként elkönyvelned bármit is...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák