Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    Elég off, de végül is egy 570-et rendeltem az alábbiak miatt:

    - magyarországi árban 20eFt az 570 javára (tapasztalat szerint még garanciális termék eladásánál közel annyit bukok a külföldi garancián, mint amennyivel onnan olcsóbb a kártya)
    - 6970-hez nagyon közeli teljesítmény, de lényeges driver általi javulásra nem számítok a 6970 vonalán, mivel már a nagyobb oldalak is azt lengetik, hogy a 3 hét csúszás nem alkatrészhiány, hanem driver optimalizálás miatt volt az 570 miatt
    - nagyon jó hűtő, halkabb, mint a 6970-é
    - ez egyéni szoc probléma, de a driver végre fel fogja ismerni az EDID info-kat normálisan és nem kell az állandóan resetelődő overscan-t állítgatni
    - nem annyira fontos, de nagyon jó tuningpotenciál van az 570-ben, 580 kis fesz emeléssel megvan
    - hdmi 1.4a hiánya nem zavar, nem használnám ki, 1.3 bőven elég, mert hangot egyébként is külön viszem az erősítőhöz, a tv-re stereo-hoz ez is bőven jó
    - fogyasztásról gondolataimat már leírtam, éves szinten kb. 200Ft-ot tudnék spórolni...
    - 580 ára nem csökkent, a 40%-kal drágább ár nekem nem ér meg 15-20% plusz teljesítményt

    Amennyiben itt is a külföldi árak lennének, tehát az 570 és a 6970 ára megegyezne valószínűleg ez utóbbit vettem volna, de így maradt az 570, amit remélem nem bánok meg. (A tapasztalatok szerint egyébként holnap kijön az új AMD csodadriver és legalább +90%-ot fog hozni, miközben egyúttal az AMD felezi a 6970 árát, és természetesen ezt követve ugyanezt megteszi az nV is. :D )

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák