Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    Hogy Oliverda ékes szavait idézzem:" 78 darab álláskiírás számos különböző pozíciót tartalmaz, így az OpenGL és Vulkan támogatáshoz szükséges driverek mellett LLVM compiler készítéséhez, illetve az alap GPU-s architektúra megtervezéséhez, valamint annak validálásához és teszteléséhez is keres szakembereket a Samsung. Emellett kifejezetten a deep learningben jártas mérnökökre is céloz hirdetéseivel a cég. Bár ebből egyelőre nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni" De érdemes Itt azt szoktuk :D
    Nincs itt szó mobilról, mindenki ugyanarra a zsíros piacra kacsingat gépi tanulást szervert nekem csak valahol el kell kezdeni, most kezdi a telefonoknál és táblagépeknél, ha már nem akar valaki licenszelni ugye...
    Részemről nem értem meg miért nem vették át az RTG-t még a 2.4-es részvényárnál.
    Hagyni kellett volna Kodurit belendülni, lenne HBM memória, csíkszélesség problémák ?hol a Samsungnál ? :D
    És mellette Rayfield vitte volna a kis fogyasztású részt a 7 Tegrás év alatt csak összeszedett valamit.
    Bár az ARM-os windows íródik de szerintem mindenki ki akar törni arról a teljesítményszintről...
    Mindig is irigyeltem ARMnak ezeket a pár wattos fogyasztásait és gondolkoztam azon ha nem is veszi fel a versenyt a monolitikus óriásokkal de moduláris GPU- ba meddig pakolgathatnád már ezeket...

Új hozzászólás Aktív témák