Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz TTomax #27224 üzenetére

    Én nem mondtam, hogy jelentősen csökkenhet a fogyasztás... annyit mondtam, hogy ha mindenben egy picit jobb mint a 480, akkor fél év elteltével, 20-30 euróval olcsóbban azért az nem rossz bolt. Attól, hogy több power csatlakozó van rajta, közel azonos teljesítmény mellett a fogyasztása még lehet jobb, a plusz csatlakozó pedig jelentheti azt is, hogy van még benne plusz tartalék, ami ugye eddig nem nagyon volt, ergo ez megint egy pici előrelépés lehet.

    Anno a 480 300 eurón nyitott, most egy jobb costum darab olyan 85000.-Ft környéken vehető meg mondjuk az iponon... amennyiben igaz a 269 eurós ajánlott ár a 8gb-s 580-ra, akkor nem igazán látom, hogy a fentiek után a 480 miért lenne jobb vétel. Vakteszten a Titan és az XY80Ti közti különbséget sem mondod meg, árban pedig jelentős az eltérés! :) Szerintem az egész lényege az, hogy fél év után van az adott kategóriában egy picit jobb választás, picit jobb áron... ez nyilván nem azoknak szól, akiknek 480 van a gépükben.

    @Z10N: Pár napja írta valaki az ajánlott AMD-s árakat, abban volt, hogy a 8gb-s 580 ajánlott ára 269 euró.

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák