Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Med1on #234 üzenetére

    Nekem nem korai, bar a SIMS 3-mat nem lesz konnyu megverni 7 es fel het alatt, de nem lehetetlen :)
    A lenyegi reszen annak a hozzaszolasomnak nem valtoztat ez egyebkent.

    3 honap mulva 2010 januar 2. lesz, ha koveted a PC jatek piacot az uborka szezon, a februar meg megjobban, utana marciusban tortenhetnek az elso dolgok a DX11-es jatekokkal kapcsolatban (ugy mint iden a DX10.1 kapcsan), addigra talan mar a GF100-bol is lehet majd kapni eleget.
    A lenyege annak amit irtam az, hogy karacsonyig bezarolag van az uzletileg nagyon fontos idoszak, es szeptembertol indulva a mai napig ugytunik az NV jobban felkeszult szoftverekkel, amik ugye eladjak az uj hardvereket, es nem forditva.

    "Bravó 1 hét után erre a következtetésre jutottál? Mellesleg a HD 5870 megjelenése óta már elérhető a Battleforge DX11, illetve a Stalker orosz változata is hamarosan jön ugyanis csak az európai verziót csúsztatták el. Ezen kívül már legalább 6-7 nagynevű játékról lehet tudni, hogy DX11 támogatással jön, de aki nagyon figyelt már többről is tudhat. Igen valóban vesztésre áll a DX11."

    Nem kovetkeztetek semmire, a tenyekrol irtam, tudom jol van Battleforge DX11-es patch, a STALKER: COP orosz verzioja meg lenyegtelen ahoz amit irtam, mert nem kaphato Oroszorszagon kivul, es iden nem is jelenik mar meg.

    "-Ezzel nem arra céloztam, hogy te az ellenkezőjét állítottad csak azt mondtam, hogy a felépítéséből adódóan nem kell csodára számítani Dx11 alatt."

    Akkor ertelmezesi problemaid vannak, minek celozgatsz olyan dologra aminek semmi koze ahoz amit irtam?:)

    "Nem akarom szétoffolni a topikot (ezért sry all) de azért ettől függetlenül off címszó alatt sincs helye hülyeségeknek szerintem."

    A hulyeseget te hordod ossze, hogy kiragadsz reszleteket mondatokbol, es keptelen vagy ertelmezni amit irtam.
    Csak neked: nem irtam DX11 bajnok lesz a GF100, nem irtam a DX11 nem lesz fontos, nem irtam a PhysX megvaltja a vilagot.

    #242: Majd megkerek egy moderator javitsa at, a vicc az, hogy fel se tunt amig nem irtak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák