Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz N_A_S #19509 üzenetére

    Dehogy kár ! Nem hallottál még beszélni ! Egy fél óra, órás videon még a frissességi világbajnok is bealudna. :D Chuck Norris tudná csak végignézni. :DDD
    Sajna teljesen egy sablonra van beállva a mai média. (és a fogyasztók is) A "videonak 10-15 percesnek kell lennie különben senki nem nézi meg", a hosszú cikkeket szintén nem olvassák el. Magamnak üzenném, hogy forumokban a 2-3 sornál hosszabb hsz.-eket detto ! :DDD
    Nagyon nehéz picit "mélyebb", szakmaibb infokat találni. Anno Zen2-nél elég lassan állt össze a kép (legalábbis nálam :D), mikor, miért történik az, ami. Hosszú hónapok kellettek és volt olyan is, amit 3x is megértettem, mert mindig kideült, hogy nem is egészen úgy van, ahogy eddig képzeltem. :D Szerencsére meg is ismertem 1-2 emberkét, akinek voltak jó info-i. (Amd közeli forrásból) Pl. ez a "throttlingolás" is. Én csak felfedeztem, hogy ha túl nagy neg. offsetet állítok, csinál valami fura dolgot. :) Később tudtam meg (miután linkeltem a "fura dologról" készült video-mat egy beszélgetés során), hogy ez a Vrm feadatát könnyítendő, kisebb Vcore "túllövés" miatt van bennük. Tök logikus, egyébként brilliáns ötlet és megoldás az ennyire gyors órajel szabályzásra. Stb., stb.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák