Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz BeZol #12526 üzenetére

    Apróról vettem használtan, úgyhogy nem küldöm vissza, max bukok rajta, ha kevesebbért sikerül eladnom.

    A régi 3200-as KIT is bírt volna talán ezzel a CPU-val 3600-at laza időzítésekkel 1.4x V-al, de a régi Intel gépben nem lehetett fentebb tornászni 3200-tól (be sem boot-olt a gép).
    Azt hittem ennek a RAM-nak van 3600-as gyári profilja.

    Egy cikkben olvastam, ahol direkt a Ryzen-es RAM sebességeket nézegették, hogy náluk ment 2000-ret a fabric, de nem írták hogy miként. :U

    Igazából nincs kedvem sokat szerelgetni és több RAM-ot is kitesztelni. Ez valószínűleg jobb, ha magasabb órajelre specifikálva árulták, úgyhogy inkább a régit adom el, és egyszer nekiülök majd megkeresni, hogy meddig szűkíthető az időzítés 3600-hoz.

    Amúgy nem érzek látványos javulást játékokban 8600K-ról váltva, hiába futott szerencsétlen régi CPU fix 100% terhelésen, hogy etesse az RTX3080-at. Ahol volt eddig microstutter, ott most is van.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák