Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Motyi #2579 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos, hogy ez ott mukodni fog. :U Pedig jo lett volna, ha az AMD(es a lapgyartok) is megcsinaljak azt, amit az Intel, a magonkenti turbo lehetoseget, mualisan. Azert azt ne varja senki ezektol, hogy all core fognak 5GHz -t tekerni, en is a foldon jarok. :B

    Jo ez a lap is, de azt a mai napig nem ertem, ha be vannak love stabilan a memoriak 3800 C14-14-14-34 -re, akkor ha ezt modositom 15-15-15-36 -ra, akkor miert nem jut el a POST -ig? Gondoltam lazitok az idoziteseken, de nem engedi. Ahogy elallitok 1 erteket, lehal a lap. :F

    Danex: 1.34V all core load -al annyi a fesz? :Y Mennyi akkor idle?

    fudi2002: Tudom mire gondolt, de en nem hiszek benne. Review -ek sem nagyon rugoztak rajta, PBO -t meg az all core OC -t nyuztak. :U Vagy volt oldal, ami behatobban kitert a funkciora? TPU -t olvastam el egyedul, gondoltam az eleg.
    Tan der8auer beszelt errol?! Jo lenne, ha valojaban mukodne. Intelnel mukodott, de csak kis lepcsoben, maximum 200MHz volt a single es az all core kozott, ha a korulmenyek is alkalmasak voltak ra. Bar azt hiszem ott 2 magig allt ez fent, nem single.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák