Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz steewcv65 #22478 üzenetére

    Oké, de 240-es AIO-ja van 5800X-en, Neked meg 360-as. Erre írtam, hogy kábé ennyi még belefér, nem azt írtam, hogy ez jó. Nekem is 240-es AIO-m van, innen a vélemény.

    @Vadasz1: a 100 fok az már baromi sok tényleg, pláne játék alatt. Valami ott nem kerek szerintem, game ennyire nem izzasztja. Ha szintetikus alatt értetted a terhelést, akkor akár még "jó" is lehet, értem úgy, hogy baromi sok, de a 240-es hűtőnek megfelelő, mert PBO-val, szintetikus alatt nekem is belenyal a 90 pluszba. Ezért használok én allcore OC-t, Pumba meg ECO módot. Ez utóbbival tegyél egy próbát legalább addig, ameddig nem veszel rá nagyobbat. De a léget felejtsd el, ha ennyire sz@r a helyzet, ott a 360-as víz lesz a megoldás, de abból se a kétpálcás. 3800X-ről váltottam én is, én már ott is keveselltem a 240-et, de mivel amúgy is allcoreOC-zok, és a csendes működést preferálva alacsony fesszel tolom, így nem okoz gondot. Már voltáttoam volna 360-ra, csak a házam nem kedveli, másik 240-essel meg vagy előbbre vagyok, vagy nem, de egy EK tervben van azért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák