Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz snecy20 #8269 üzenetére

    Srácok, Oazis mennyire "van a topon", minden szempontból ? :U

    Create. & palfitom: :R

    Sajna elszállt az X470-es Aorus Gaming 7 lapom... pedig abban mérhetően és érzékelhetően nyélen ment az r5 3600X, egyéb hangolgatás nélkül is.
    Az aláírásomban lévő B450 PRO nem rossz lap, de ezzel nem megyen annyira, ezt megtartom az r3 2200G-hez.
    Ha minden összejön, 2 lapot néztem ki: Gigabyte X570 Aorus Master vagy Asus X570 ROG Crosshaire VIII Hero.
    Tudom, drága, stb.... de én ritkán veszek lapot, ezen a 2 lapon kb. semmi nincs lespórolva, a VRM fázisok is egy az egyben vannak, semmi duplázós trükk.
    Meg hát, közeljövőben R9 3900X a megcélzott CPU. :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Chaser

    titán

    válasz snecy20 #8269 üzenetére

    ott a gond h az senkit nem érdekel mit mutyizik a nagyker, engem meg főleg nem, jogszabályt nem szeretni kell hanem betartani
    de elég sok horrort lehet olvasni minden boltról, néha legjobbakról is

    jokeph
    vásároltam már ott, nem volt gond, zömében megadják a gyári garidőket - seasonic tápokra nem -
    garanciális ügyintézésem nem volt, igazából az előbbin kívül ott derül ki, h milyen is az adott bolt - alzához megy vissza egy seasonic táp, tőlük már sokat vásároltam, de garos ügyintézés nem volt, na most kiderül milyenek, bár csak jókat olvastam elállás ügyben róluk - ;)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák