Új hozzászólás Aktív témák

  • Mayweather

    tag

    Én már sokféleképpen állítottam. 200-ra mindent. 150 re csak az ampereket stb stb. A temp limitet 95 re. Plusz 200 mhz oc és még véletlenül sem boostolt el még 4200-ig se. Cserébe 80 fok fölé is kúszott.
    Az a vicces hogy gyári beállításokon vagy 15-20 fokkal melegebb a cpu ha hajtom és max 4100-4125 mhz. Ha meg offset -0.0750 állítok úgy még gyatrább a teljesítmény. Gondolom ebben a kib@szás is benne van. Nehogy már elérjük egy gyengébb procival ugyan azt mint az erősebbikkel. Viszont kézi OC-vel meg nem csak hogy hűvösebb de simán fut 4400on. Ott meg a statikus órajel és feszkó a baj :D EZért próbáltam ki a CTR 2.1-et. De vegyesek az infók róla és WIN 11-en meg elég furán viselkedik úgy hogy nem használom. Szóval jól ki van ez találva kérem :D A max ameddig elmentem az 1.320volt és 4625 mhz a CCX0-án 4450 a CCX1-en és stabilan futott. Viszont úgy már elkelne neki egy vízhűtés. De gondolom úgy 1 éven belül kidobhatnám.
    Félreértés ne essék nagyon is jók az AMD procik de a PBO-val kicsesznek velünk (gyengébb procikon) és csak akkor járunk jól vele ha nagyobb procit veszünk. Legalább is a 3000 szériánál ezt tapasztalom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák