Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz Cseneles #2400 üzenetére

    Igen, néztem a luzer manuált összeszerelésnél :D A2-B2-ben vannak a moduljaim ahogy írva vagyon, ettől függetlenül szépen mennek 2666-on XMP-ben :R

    (#2402) apa111
    Megbeszéltük :R

    (#2403) Walter_White
    Elképzelhető, nem találtam a manualban erre való utalást, de rendesen tönkretette az összeszerelési élményemet :R

    (#2405) stratova
    Köszi az infót :R Ennyire nem olvastam utána a Ryzen lelkivilágának. De ezek szerint hasonlóan az Intel turbójához, a megadott gyári érték csak 1 mag (Ryzen esetében lehet 2?) esetében igaz. Ahogy terhelődik a többi mag, úgy veszi vissza az órajelet, R7 1700 esetében úgy néz ki hogy 3200MHz-ig.

    (#2433) apa111
    Köszi a teszteket, hálám örökké üldözni fog :R
    Ahogy nézem, az alap beállításánál terhelésre 4 mag ment 3700 körülire és 4 mag csak 3200-ig.
    A kézzel beállított érték 3600-nál OK, ennyit nekem is sikerül így kisajtolnom az Asrockból.
    Viszont feltünt hogy HWInfo szerint neked is ilyenkor 1,55V-ot ad meg max. fesznek, viszont az ASUS programjában 1,329V-ot látok. Ez kézzel beállított fesz. részedről, vagy az alaplap ennyit adott éppen abban a pillanatban ? Változik ez az érték terhelés hatására az Asus monitorozó programjában ? Csak amiatt kérdezem, hogy mennyire lehet valós érték amit a HWInfo ad.

    Ahogy a 3600-as tesztet csináltad, úgy el tudod érni a 3,95-öt is ? Tehát az összes mag ennyire terhelődik ? :R

    (#2437) BiP
    Én szeretek tiszta munkát végezni, és nem egy előzőleg másik platformon szétszemetelt rendszerrel tesztelni :DDD Amúgy a tegnapi napon benne volt az is tesztjeim között, hogy image-ból visszaraktam azt a Windows verziót a gépre, meg régebbi Win 8.1-et is, és működtek ;)

Új hozzászólás Aktív témák