Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz hokuszpk #15634 üzenetére

    Köszi a biztatást egyelőre nem adom fel! :K Huhhh hát olyan 7x fokot láttam a Ryzen Masterben(de azt is tudom, hogy ez állítólag hivatalból bőven fölé mér), de egy percig nem izgultam(hővédelem úgyis van a prociban max merevre fagy oszt jó napot nem? :B ), amúgy az miért van, hogy semmi kék képernyő (blue scrren fagyás) vagy újraindulás, hanem úgy fagy le, hogy elsötétül a képernyő és csak a gép kikapcsolása segít, ez jelent valamit? Memóriák 1.35V-on mennek, bár a BIOS szerint 1.385V-1.39V között ugrál, de hogy ezt, hogy hozza össze fogalmam sincs, gondolom valami fals hülyeséget irkál... :U A soc az a déli híd ugye? nem lesz baja ha emelem a feszt? llc az amúgy mi? :U Intel platform tuning után csak nézek itt nagyokat ezeken az új kifejezéseken, ja és hallottalak titeket offsettelni is az mi fán terem? :DD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák