Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz SECTORnooB #10916 üzenetére

    Slusszpoén a beszúrt képhez: én úgy, hogy a saját gépem meg sincs, rengeteg olvasás után azt tanácsoltam neki, adja el a dominator ramjait, és vegyen olyat, ami benne van a lap által BIZTOSAN támogatott ramok között. Nem vett, hsm kolléga leoltott, hogy hülyeségeket beszélek, mert minden lap támogat minden ramot, nem csak azt, ami be van írva a qvl-be, max nem megy annyin, ami meg van adva... :DD Végülis...mit számít az :W Sebaj, kedves Szárnyas emberkénk kínlódott a ramjaival, elkezdte szidni a platformot. Majd szidta az fps dropokat, úgy, hogy nem vett új ramot, nem olvasott hardvareluxx.de-t, egyéb fórumokat, helyette kiszállt, és megvette ezt a foshalmazt, aminél a ryzen előtti 7700k is sokkal jobban szerepel (játékokban biztosan). Ez nem csak szemüveg, ez más. Szerk: Ehhez persze vett új ramot... Használja egészséggel, jót akarok neki továbbra is, de nem kéne a sok kék emberke előtt lejáratni, hogy fos a ryzen. Legalábbis beleolvastam az új hedt intel topikba, ott lepődtem meg, hogy megtaláltam Miklósunkat :Y

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák