Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz Tommee #20441 üzenetére

    Asus x370-es lap.
    Régóta használtam 3000-en memóriám.
    Elkezdett szórakozni,hogy elment a kép játék közben,és videó kártya crash is volt.Főleg Bl 3-ban.
    Volt,még anno,hogy ha meglett lökve a gép,akkor is elment a kép,azt hittem alaplap.
    Másik memóriákkal se volt jó.
    3600-assal 3200,ha jó volt,mint most 2800-al,hogy néha nem.Nem sokáig volt meg.
    3200-as memória se akart menni,így lett 3000 patriot,mert ryzen 2700-al úgy látszik 3000 a vége.Illetve nagyon régen aigis memória se tudott talán többet lapban.
    De néha ez is rosszalkodott,iszonyat meleg volt a memória,gondoltam túlmelegszik rossz feszelosztás.
    Mivel vga-t cseréltem(bár alacsonyabb ram órajalen se crash,se semmi).Procit meg anno 2600-ról 2700-re szintén.
    4tb-os hdd-kre is váltottam.Illetve talán előző ssd-vel is csinálta még,de másik sdd-vel is próbáltam.Másik házba is került át a cucc nemrég.
    Így maradt 2 alkatrész:táp vagy alaplap.
    Mivel crashem se volt,miután kicseréltem pci tápcsatikat így gondoltam táp lesz.
    Lett 1 zalman 1000w-os gold táp.(Bár ezzel is van 1 "apró" nonszensz)
    Mivel ezután is fenn állt a jelenség,gondoltam alaplap maradt csak.
    Vettem 2 gigabyte-ot.
    Ezekkel van az amiket írtam.
    Este gerjedt közben kicsit a hang(dp kábellel furcsáltam),így újraindítások után is,végül gondoltam 20.jára is frissítek bioszt,azóta az az alaplap 11-es hibával nem megy.2 bioszos,de másik biosz se jön be.
    A hab a tortán,hogy új kártyával is van 1 kisebb gondom :)

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák