Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz SECTORnooB #427 üzenetére

    Eddig teljesen jó, volt ez a hőfok anomália, amit nem tudok hova rakni, de mindenhol az a konklúzió, hogy azok az értékek valami becslési alapúak, nem kell nagyon nézni... Hűtőt egyszer leszedtem, hátha elcsesztem a pasztázást vagy felrakást (de azt láttam, hogy elsőre is rendesen terült, nem volt vastag, mindenhol illeszkedett) és másodjára is ugyan azok az eredmények, hőfokok. Szal megy rendben. Bencsmárkokat nem nyomkodom, használom.
    De most látom a lapomhoz 3 napja van új bios, várok 2 hetet, és majd szerintem felrakom, ha nem lesz addig valami olyan infó, ami miatt nem ajánlott. Lehet ez pont kezelné ezt a Tdie anomáliát.

    Aztán egyszer majd a memóriát is lehet megpiszkálom. Proci most asszem fix 40-es szorzóra van beállítva, de mivel sima felhasználásnál nem látok különbségeket így nem is számít, ezért nem is igazán vagyok képben, most éppen milyen beállítások vannak rajta. Néha elkezd izgatni a kérdés, olyankor tekergetem kicsit, aztán megint használom úgy, ahogy éppen... Szerintem teljesen rendben lévő proci+lap kombó.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák