Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz prokxy #15883 üzenetére

    Konkrétan én sem értettem. Szerintem egyesek túlbuzgó módon, időnként eléggé diktatórikus módszereket alkalmaznak, és rohadtul nem érdekli őket, hogy az adott témára, vagy topikra márpedig szükség van.
    Az meg, hogy offtopik? Hát, szerintem az offtopik gomb, pont erre lett kitalálva. :F

    Ott van, ki tudjuk választani, hogy a közlendőnk témába vág, vagy off topik jellegű. Ráadásul, a választásunk függvényében, azonnal láthatóvá válik, hogy az off topik jellegű hozzászólások, mennyire simulnak bele a topik témakörébe.
    Ez például egyáltalán nem, mert nem az AMD Ryzen 2. generációs lapka- és processzorkészletét taglalja, hanem az off topik jellegű hozzászólások megkülönböztetését.

    Azért is van szürkével szedve, fekete helyett ;) <<<< Ez pl itt nem off topik ;)

    (OFF)Néha meg az is az agyamra megy, hogy: - Jaj, ezzel a témával, légyszi fáradjatok át másik topikba! És azt meg hogy? :DDD Minden előzmény nélkül, egyszer csak folytassuk onnan, ahol itt mondjuk abbahagytuk?
    De akkor meg az ottaniak nem fogják érteni :DDD
    Vagy magyarázzuk el, mielőtt folytatnánk, hogy mik voltak az előzmények, és a témában kik szóltak eddig hozzá?

    Tök hülyeség az egész bakker. Úgy kezelik ezt az egész offtopik témát, mintha valaha is betelne a PH, vagy mittomén :DDD
    (/OFF)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák